תנו להם להביע את עצמם עם בגדי תינוקות

מזה עשרות שנים אדידס נבחרה על ידי אלפים כדרך לבטא את עצמם עם הטובים ביותר מעולמות אופנת הרחוב והלבוש הספורטיבי. עתה, תינוקות יכולים לעשות את אותו הדבר עם קולקציית בגדי התינוקות הזו. מבחר זה עוצב כדי להתאים לתינוקות ומציע את אותם סגנונות מלוטשים ועכשוויים שאדידס ידועה בהם בגדלים מיניאטוריים. החל מטישירטים וקפוצ'ונים ועד סט אימוניות וערכות אוהדים של כמה מקבוצות הספורט הגדולות בעולם, כאן תוכלו למצוא הכל כדי לעדכן את ארון הבגדים של הקטנים שלכם בסטייל.

מיוצר לקטנטנים

מבחר בגדי תינוקות זה מותאם במיוחד ללבוש תינוקות. בדים סופר רכים מאפשרים נוחות מרבית בשילוב עם תערובות עמידות לבלאי של חיי היומיום כשמדובר בתינוק. סגירת כפתורי תיקתק בכתפיים או בחפתים מושלמת להלבשה והורדה בזמן שההתאמה נועדה להישאר רפויה על הגוף מבלי להגביל את התנועה. עם סווטשירטים מחממים לימים קרים יותר, טישירטים רכות בסגנון קיצי, ואפילו ערכות כדורגל שהן replica העשויות מאותם בדים חדשניים המנדפים זיעה, בגדי התינוקות הללו מוכנים לכל דבר.

שלושה פסים אייקונים

עם בגדי התינוקות האלה, הקטנטנים שלכם יכולים למצוא סגנון משלהם ולהתחיל להתבטא מגיל צעיר. טיפוסים ספורטיביים יכולים ליהנות מערכות replica מקבוצות ספורט מובילות או מערכות בגדי ספורט קלאסיות שתוכננו במיוחד לפעילות. נציגי אופנת הרחוב העתידיים יכולים לקחת את הבחירה שלהם לסטים של אימוניות, או שהם יכולים לשמור על מראה יומיומי עם טישירט ומכנסיים קצרים עם סמל האוריג׳ינלס הקלאסי ופרטי שלושה פסים. בגדים אלה לתינוקות מאפשרים לילדיכם לבטא את עצמם בעזרת אדידס.