מגני רגליים

(6)
6 Results
מסננים פעילים
מגנים לעצמות השוקיים מסדרת Messi Club
-40 %
הסרה מרשימת המשאלות הוספה לרשימת המשאלות
Price reduced from ₪ 59.90 to ₪ 35.94

Performance
מגיני שוקיים Predator Club
-30 %
הסרה מרשימת המשאלות הוספה לרשימת המשאלות
Price reduced from ₪ 59.90 to ₪ 41.93

Performance
מגיני שוקיים Predator League
-30 %
הסרה מרשימת המשאלות הוספה לרשימת המשאלות
Price reduced from ₪ 119.90 to ₪ 83.93

Performance
2 צבעים זמינים White / Black White / Black
₪ 59.90

Performance
2 צבעים זמינים
2 צבעים זמינים Black / White Black / White
₪ 59.90

Performance
2 צבעים זמינים
משאבת אוויר
-30 %
הסרה מרשימת המשאלות הוספה לרשימת המשאלות
Price reduced from ₪ 49.90 to ₪ 34.93

Men Performance

מגני שוקיים של אדידס - הגנה מלאה ללא פשרות

כשאתם עוברים למגרש, אתם אמורים להיות מוכנים לשחק בדרך שלכם בלי להתאפק. כאן נכנס מבחר מגני השוקיים לגברים של אדידס. באמצעות הטכנולוגיה החדשנית ביותר הקיימת, הם נועדו להגן עליכם באופן מלא מבלי להתפשר על ניידות או נוחות, לכן הם משמשים כמה מהשחקנים הטובים ביותר על פני כדור הארץ ובכמה ממשחקי הכדורגל הגדולים ביותר. לא משנה באיזו רמה אתם משחקים, בטיחות היא משהו שתמיד צריך לקחת ברצינות. עדכנו את הציוד שלכם עכשיו עם אוסף מגני השוקיים לגברים של אדידס.

שחקו קשה ללא דאגות

כפי שנלבשו על ידי המקצוענים, מגני השוקיים לגברים אלה נועדו לשמור על בטיחותכם מבלי להתפשר על ניידות או נוחות. מגני TPU קשיחים מעניקים לכם הגנה מרבית ואילו גיבוי EVA מספק את הטוב ביותר בנוחות ובריפוד. בעזרת הרצועות תוכלו להתאים את מגני השוקיים עד שתקבלו את ההתאמה המושלמת ולאבטח אותה מהשריקה הראשונה ועד האחרונה. כמו כן, תוכלו לבחור איזה זוג יתאים למשחק שלכם. לרוב, מגני השוקיים המיועדים לשחקני התקפה כמעט ולא מורגשים, בעוד המגנים בוחרים בעיצובים הקלאסיים יותר, כדי למקסם את ההגנה. לא משנה במה תבחרו, אתם יודעים שתהיו מוגנים לחלוטין עם מגני השוקיים לגברים של אדידס.

השלימו את תיק האימון שלכם

מכיוון שתמיד צריך שיהיה לכם זוג בתיק שלכם, קולקציית מגני השוקיים לגברים של אדידס לא תאכזב אתכם, בכל פעם שהם נדרשים. מגוון רחב של צורות וסגנונות אומר שאתם יכולים למצוא זוג שמתאים לכם ולסגנון המשחק שלכם. כיסויי ורצועות הקרסול שלנו משלימים את הקולקציה, ונועדו להבטיח שמגני השוקיים שלכם יישארו במקום למשך כל המשחק. הישארו מוגנים לחלוטין בזמן שאתם משחקים עם מגני השוקיים לגברים של אדידס.