עדכון אחרון: מרץ 2022 (גרסת Global-E: 6.0)

תנאי מכירה

Global-e Online Ltd. (חברה שנוסדה בישראל ומוזכרת במסמך כ-“Global-e”, "אנו", "שלנו" או "איתנו"), בעלת משרד רשום בפארק עופר, רחוב הפסגות 9, פתח תקווה. ישראל היא שותפה המסייעת לשירותי המכירה של הקמעונאי המפעיל את אתר המסחר האלקטרוני ( "אתר אינטרנט "), שבו המוצרים נעשים לזמינים לרכישה דרך האתר ונשלחים אליך ("סחורה"). לקמעונאית - adidas AG - יש הסכם עם Global-e המאפשר ל-Global-e לפעול, כסוחר אחראי, בשמה של Global-e ומטעם הקמעונאית. בעצם הכניסה לקופה, המופעלת על ידי Global-e ונמצאת באתר האינטרנט ("קופה"), וביצוע ההזמנה ("הזמנה") בקופה, אתה מאשר שקראת, הבנת והסכמת לתנאי המכירה והשימוש באתר האינטרנט ולהודעת הפרטיות (יחד, "תנאים") בשלמותם ואתה מסכים להיות מחויב להם. אם אינך מסכים לתנאים אלה, אל תזמין סחורה כלשהי בקופה. תנאים אלו מגדירים את מערכת היחסים המשפטית שלך בנוגע לתשלום בקופה, לביצוע ההזמנות לרכישת סחורה ולרכישה.

הדפס או שמור את התנאים האלה לשימוש עתידי משום שאין אחריות לכך שהם יישארו נגישים בעתיד.

בעצם הכניסה לקופה, המופעלת על ידי Global-e ונמצאת באתר האינטרנט ("קופה"), וביצוע ההזמנה ("הזמנה") בקופה, אתה מאשר שקראת, הבנת והסכמת לתנאי המכירה והשימוש באתר האינטרנט ולהודעת הפרטיות (יחד, "תנאים") בשלמותם ואתה מסכים להיות מחויב להם. אם אינך מסכים לתנאים אלה, אל תזמין סחורה כלשהי בקופה. תנאים אלו מגדירים את מערכת היחסים המשפטית שלך בנוגע לתשלום בקופה, לביצוע ההזמנות לרכישת סחורה ולרכישה.

הדפס או שמור את התנאים האלה לשימוש עתידי משום שאין אחריות לכך שהם יישארו נגישים בעתיד.

הסכם זה נכתב בשפה האנגלית, אם פורסמה או סופקה גרסה בשפה שונה מאנגלית של תנאים אלו, אתה מסכים כי התרגום

נעשה לצורכי נוחות בלבד והגרסה האנגלית היא הגרסה המחייבת

כללי

אתה משלם עבור הסחורה במטבע המקומי ובמחיר שבדרך כלל כולל את מסי המכירה הרלוונטיים (כגון מס ערך נוסף, מס סחורות ושירותים,מס צריכה), וגם את עלויות המשלוח והעמלות ("עלויות המשלוח") ומסי ייבוא, תעריפים ועמלות דומות שעשויים לחול ביעד המשלוח ("מסי ("ייבוא"").

ההזמנות המבוצעות בקופה שמורות ל"לקוחות" בלבד, אך ורק: (i) כהגדרתם על פי חוק ופסק דין תקדימי, וגם (ii) אנשים הפועלים בשמם באופן

בלעדי. כל הזמנה שהיא ללא ספק אינה מכירה קמעונאית ללקוחות, ובאופן כללי, כל הזמנה שמקורה בהונאה או נחשבת לכזו, לא תתקבל. לפני

ביצוע ההזמנה, אתה מצהיר ומתחייב לכך שלרכישת הסחורה אין כל קשר ישיר לפעילות מסחרית מכל סוג שהוא, והיא מיועדת אך ורק לשימוש

אישי

מאפייני הסחורה שאתה קונה, כמו גם המחיר, עלויות המשלוח ומסי הייבוא (אם הם זמינים לתשלום מראש), יהיו אלה המוצגים לך בקופה. יש

להקפיד לעיין בדף הקופה כדי שניתן יהיה לזהות ולתקן שגיאות אפשריות.

אנו מיידעים אותך שייתכנו הבדלים קטנים בין הסחורה בפועל לבין האופן שבו היא מופיעה באתר האינטרנט/בקופה, למשל, בנוגע למראה /

צבע / טקסטורה / גימור. ייתכן שהתווית או האריזה יהיו שונות מהתמונות המופיעות ב אתרהאינטרנט וייתכן שהתוכן על גביהן יופיע בשפה

שונה מהשפה המקומית שלך.

להיעשות בכל רגע, ללא הודעה מראש מגבלות על הכמות עשויות לחול בנוגע להזמנות של סחורות מסוימות. סירוב לבצע הזמנות החורגות ממספר מסוים של מוצרים מורשים יכול

ביצוע חיפוש, תשלום בקופה וקבלת ההזמנות

יש לבצע את ההזמנה של הסחורה באמצעות תהליך ביצוע ההזמנה בקופה. לשם כך יש לבחור את הסחורה, להניח אותה בעגלה/בסל הקניות

ולהעביר את ההזמנה על ידי לחיצה על הלחצן "תשלום וביצוע הזמנה" (או לחצן דומה) בקופה. תהליך זה מאפשר לך לבדוק ולתקן טעויות

כלשהן לפני ביצוע ההזמנה באמצעות הלחצן "חזרה"

לביצוע הזמנה, עליך להיות בן שמונה עשרה (18) ומעלה. בעצם ביצוע ההזמנה, אתה מאשר כי הנך עומד בדרישה זו.

המידע הכלול בתנאים אלה והנתונים הנכללים באתר האינטרנט ובקופה אינם מהווים הצעה למכירה, אלא הזמנה לחוזה. לאחר ביצוע ההזמנה,

תישלח אליך בדוא"ל הודעה עם הפרטים הרלוונטיים להזמנה שלך. לתשומת לבך, הודעת דוא"ל זו אינה מהווה את קבלת ההזמנה לקניית

הסחורה – היא מהווה רק אישור לביצוע ההזמנה שלך. ההזמנה שלך לא מתקבלת (ולכן אין מחויבות לספק לך את הסחורה), ואף חוזה למכירת

סחורה כזו לא יהיה בתוקף, עד שההזמנה שלך תתקבל במפורש ויישלח אליך אישור בדוא"ל ("אישור הזמנה"). האישור כפוף לבדיקות הקשורות

למעשי הונאה ולבדיקות רגולטוריות אחרות מסוימות (כגון "סינון גופים מוחרמים")

אם אמצעי התשלום שבחרת בקופה תומך במנגנון הרשאה (לדוגמה, רוב כרטיסי האשראי/החיוב), בביצוע ההזמנה יאושר הסכום הרלוונטי. החיוב יבוצע אך ורק לאחר שליחת הסחורה אליך, אלא אם כן ההזמנה היא "הזמנה מראש" או סוג דומה של הזמנה, כשבמקרה כזה ניתן לבצע את החיוב עוד לפני שהמוצר נשלח, בהתאם לפרטי הסחורה שהוזמנה מראש. אם אמצעי התשלום שבחרת אינו תומך במנגנון הרשאה, החיוב יבוצע מיד בעת ביצוע ההזמנה (או במועד אחר המוגדר לצורך אמצעי התשלום הספציפי שבו השתמשת, אם הדבר רלוונטי). לתשומת לבך, החיוב יהיה על ההזמנה במלואה גם אם היא נשלחת בחלקים. בבחירה ב-PayPal/PayPal Express כשיטת תשלום, סכום הרכישה המלא יחויב מייד לאחר ביצוע ההזמנה. תשלום מראש לא ישפיע על זכויותיך המשפטיות במסגרת תנאים אלה (כולל למשל כל זכות להחזר כספי). אם לא ניתן לעמוד בהתחייבות השילוח, המסירה, או המימוש (בכפוף לתנאים אלה), תקבל הודעה בדוא"ל, והחזר כספי על התשלום מראש יבוצע ללא דיחוי.

נעשים מאמצים רבים לטפל בכל הזמנה ולבצעה במהירות האפשרית. עם זאת, הזמנות מסוימות עשויות להידחות, בעיקר הזמנות חריגות, הזמנות שקיים לגביהן חשד כי אינן מבוצעות בתום לב, או הזמנות שלא בוצעו על ידי אנשים פרטיים. ההזמנה עשויה גם להידחות או להתבטל, לאחר הודעה על כך, אם: (א) הסחורה אינה זמינה (במקרה כזה, אם התשלום בוצע, תקבל החזר כספי בהתאם לתנאים אלה); או (ב) לא ניתן לאמת את הפרטים שמסרת לביצוע התשלום.

אם עולה חשד למעשה מרמה או שנעשה שימוש לא מורשה בזהות, בכתובת, בכתובת דוא"ל ו/או בפרטים לביצוע התשלום, ייתכן שתידרש לאמת פרטים נוספים לפני קבלתה של ההזמנה, וכתנאי לקבלתה.

יתר על כן, ניתן לבטל הזמנה (באופן מלא או חלקי) גם לאחר שליחת אישור ההזמנה, אם עולה חשד שיכלו להיות, או למעשה היו נסיבות כאלה (מצידנו או מכל צד שלישי אחר) שגרמו לשגיאה, טעות או אי הבנה שנעשו בתום לב, שלאורן לא היינו שולחים את אישור ההזמנה ולא היינו מסכימים למכור את הסחורה. דוגמה לכך יכולה להיות מחיר נמוך ומטעה עבור סחורה שעלותה גבוהה הרבה יותר. במקרה של שגיאה אמיתית כזו, תקבל הודעה מפורטת כהלכה על הביטול, שלאחריה תבוטל ההזמנה שלך באופן אוטומטי ותקבל החזר כספי על הסכומים שאותם שילמת.

דבר בתנאים אלה אינו משפיע על הזכויות המשפטיות של הלקוחות בנוגע לסחורות שאינן עומדות בתואם לחוזה, בין אם בשל פגם, אם הן שונות מהמתואר, או בדרך אחרת.

בעלות; סיכון; יבואן רשומה

אתה מאשר ומסכים כי Global-e או אחד מספקי שירותי המימוש של צד שלישי, הפועלים מטעמה, כולל הקמעונאי (כל אחד מהם "ספק מימוש") יכול לטפל במשלוח ובמימוש ההזמנה שלך, וכי ל-Global-e נתון שיקול דעת בלעדי בנוגע לספק המימוש הנבחר על ידה.

לא ניתן לשלוח כל סחורה לכל מקום (בשל מגבלות המוטלות על הסחורה או על ידי היעד), אך בשלב התשלום בקופה לא ניתן לשלוח את ההזמנה אם לא ניתן למסור את הסחורה לכתובת שצוינה.

המשלוח יושלם כשהסחורה תימסר לכתובת שצוינה בעת ההזמנה (שעשויה לכלול את נמל הכניסה ליעד כפי שצוין בקופה, במקרה שבחרת שלא לשלם מראש מסי ייבוא).

חלקים שונים בהזמנה שלך עשויים להימסר בתאריכים שונים. להוציא מצבים בהם צוין אחרת, ובכפוף לחוקים החלים, תאריכי המסירה המצוינים בקופה (או באתרי האינטרנט) מהווים הערכות בלבד. ההזמנה תמומש בתאריך המסירה שנקבע באישור ההזמנה או, אם לא צוין תאריך מסירה, במהלך 30 הימים שלאחר מועד אישור ההזמנה, אלא אם כן קיימות נסיבות יוצאות דופן (הזמנה מראש לדוגמה). לוחות הזמנים למשלוח מושפעים מהכתובת למשלוח ומשיטת המשלוח שנבחרה. Global-e אינה יכולה לציין תאריך ושעת מסירה מדויקים.

ל-Global-e אין כל חבות בגין הפסדים הנובעים מהעיכוב במסירה במקרים בהם הדבר אינו בשליטתה הסבירה וכאשר Global-e לא יכולה הייתה לנקוט צעדים סבירים להתמודדות עם העיכוב. לדוגמה, עיכובים הנובעים מהליכי שחרור מהמכס או מפעולות אחרות של רשויות רלוונטיות הם בדרך כלל מחוץ לשליטתה של Global-e, או עיכובים הנובעים ישירות מהפעולות או מהמחדלים שלך.

אם קיבלת הודעה על ניסיון מסירה כושל, עליך להשתמש בפרטים ליצירת קשר ולפנות לחברת המשלוחים כדי לארגן מסירה מחדש. ייעשו מאמצים למסור את הסחורה שלך בהתאם לפרטי ההזמנה.

אמצעי תשלום

להלן רשימת אמצעי התשלום המוצעים לתשלום באתר:

Visa
American Express
PayPal
Mastercard
PaypalExpress
ApplePay
Diners

ניתן לשלם באמצעות תשלומים בכרטיסי ויזה ומסטר קארד בלבד
ניתן לחלק את העסקה לתשלומים בהתאם לפירוט שלהלן:
ברכישה מעל 200 ש"ח - 2 תשלומים
ברכישה מעל 300 ש"ח - 3 תשלומים
ברכישה מעל 400 ש"ח ומעלה- 4 תשלומים

ניתן לשלם עם אמצעי התשלום המצוינים בקופה. בעת ביצוע החיוב, התיאור שיופיע יכלול את Global-e המזוהה כ-"Global-e" והוא ייראה באופן בולט כך: **Global-e//Merchant**. ניתן לבצע תשלומים בנוגע לסחורה לשותף תוך קבוצתי, ותשלום כזה יפטור אותך מההתחייבויות לתשלום בנוגע לרכישת הסחורה מאיתנו.

אתה מאשר ומסכים כי: (i) תחויב על ידי Global-e או על ידי אחד ממעבדי התשלומים של צד שלישי שלה ("מעבד תשלומים"), באמצעות אמצעי התשלום שבחרת בקופה עבור הזמנה כזו וסכומים אחרים המיועדים לתשלום תחת תנאים אלה ושעשויים לחול בקשר להזמנה; (ii) תספק מידע תקף ועדכני על עצמך; (iii) Global-e עשויה להשתמש בכלים, תוכנות או שירותים של מעבדי התשלומים לטיפול בעסקאות מטעמה; ו(iv) ייתכן שתחויב בבנק או בכרטיס אשראי/חיוב בעמלות נוספות או חיובים נוספים המוטלים על ידי הבנק או כרטיס האשראי/החיוב שלך, ואלו אינם חיובים או עמלות של Global-e, ול-Global-e אין שליטה עליהם ואין ל-Global-e דרך לצמצם אותם, מכיוון שהדבר תלוי אך ורק בתנאים המסחריים שבינך לבין הבנק או חברת כרטיסי האשראי/החיוב שלך, ובנוסף, אין-ל-Global-e שום דרך לדעת מראש אם תחויב בעמלות או בחיובים נוספים כאלו, מכיוון שלכל בנק וחברת כרטיסי אשראי יש מדיניות משלהם, והמחויבות של Global-e היא לגבות את הסכום שנקבע בקופה במטבע המקומי שלך.

בהתאם למיקום הגאוגרפי שלך, התשלום עשוי להיות מנותב באמצעות אחת השותפות התוך-קבוצתיות שלנו, הפועלת כנציגה שלנו. התשלום יבוצע לחברה השותפה, יהווה תשלום עבורנו, ויפטור אותך מהתחייבויות התשלום בנוגע לרכישת הסחורה מאיתנו.

תשלום לפי חשבונית מטעם Klarna: בשיתוף עם חברת Klarna ובאזורי שיפוט מסוימים בלבד, ניתן לקבל אפשרות לרכוש את הסחורה באמצעות Klarna כאמצעי תשלום. ניתן למצוא את התנאים וההתניות החלים על תשלום לפי חשבונית מטעם Klarna כאן, הכתובים בגרמנית (לא באנגלית), המהווה את השפה המחייבת של תנאים והתניות אלו. הזכאות לשימוש באמצעי תשלום לפי חשבונית מטעם Klarna תיקבע על ידי חברת Klarna על פי שיקול דעתה הבלעדי ו-Global-e לא תישא באחריות לשימוש שלך ב-Klarna כאמצעי תשלום. אם תבחר לרכוש את הסחורה שלך באמצעות תשלום לפי חשבונית מטעם Klarna, אתה תשתף את המידע האישי שלך עם Klarna ותנאי מדיניות הפרטיות של Klarna יחולו על השימוש במידע האישי שלך. Global-e אינה נושאת באחריות על השימוש של Klarna במידע האישי שלך.

Global-e תעבד את התשלום עבור הסחורה. Global-e תשמור על פרטי ההזמנה והתשלום שלך בצורה סבירה, אך (בהיעדר רשלנות מוחשית) Global-e אינה יכולה לשאת באחריות להפסד שעלול להיגרם לך אם צד שלישי משיג גישה בלתי מורשית לנתונים כלשהם שסיפקת בעת כניסה או ביצוע הזמנה באתר.

מדיניות החזרות (כל הלקוחות, למעט סחורה פגומה ומותאמת אישית)

מדיניות החזרות זו חלה על כל הלקוחות. מדיניות זו אינה חלה על סחורה מותאמת אישית ועל פריטים אחרים המפורטים להלן.

יש לבצע את הבקשה להחזרה תוך 30 יום מתאריך קבלת ההזמנה או מתאריך קבלת הודעת האישור המפרטת את תנאי העסקה (כולל תנאים אלה), המאוחר מביניהם.

בהתאם ל"תאריך מסירת ההזמנה" החזרת הסחורה תתבצע תוך 30 יום מהתאריך שבו אתה, או צד שלישי מטעמך, שאינו חברת ההובלה, המחזיק בסחורה, או, כשההזמנה שלך הכילה מספר מוצרים שסופקו בנפרד, מיום מסירת המוצרים האחרונים המשלימים את ההזמנה .

אם אתה אדם בעל מוגבלות, אזרח ותיק או מהגר חדש כפי שהוגדר בחוק הרלוונטי, והעסקה כללה שיחה עם נציג מטעמנו, תקופת ההחזרה תהיה בת ארבעה חודשים ממועד קבלת ההזמנה בכתב או מתאריך קבלת מסמך כתוב הכולל את התנאים העיקריים של העסקה, המאוחר מביניהם.

אם ברצונך להחזיר את הסחורה בהתאם לתנאים אלו, חלות עליך ההנחיות הבאות:

  • עליך להודיע תחילה על החלטתך להחזיר את ההזמנה באחת מהדרכים הבאות: (a) בדוא"ל לכתובת service@il.onlineshop.adidas.com; (b) בטלפון למספר 073-7555321; (c) בדואר רשום לכתובת adidas Israel Ltd., רח' המלאכה 8, חולון, ישראל 588810; (d) באמצעות הקישור הייעודי באתר תחת הכרטיסייה www.adidas.co.il/he או www.adidas.co.il/en .

  • בבקשה להחזרה, עליך לפעול על פי ההוראות ולמסור את המידע המבוקש, כולל הוכחת רכישה (מספר זיהוי ההזמנה וכתובת הדוא"ל שבה השתמשת לביצוע הרכישה), תוך ציון הפריטים שברצונך להחזיר והכמות שלהם ובחירת השיטה המתאימה להחזרת המוצר (אם קיימות אפשרויות שונות). מסיבות הקשורות באיכות, ייתכן שיהיה עליך לצרף תמונה של הסחורה להחזרה.

  • עם קבלת הבקשה לביטול, יינתן לך מספר אישור החזרת סחורה("RMA")(באמצעות הפורטל או בדוא"ל) עם תווית משלוח להחזרה שהופקה בפורטל.

  • מייד לאחר מכן, עליך לפעול על פי ההוראות בהודעת אישור ההחזרה שהתקבלה בדוא"ל, לתזמון איסוף המוצרים על ידי שליח. עליך לפעול ללא עיכוב מיותר ובכל מקרה לא יאוחר מ-14 יום מהיום שבו הודעת על ביטול החוזה. יש לכלול את מספר ה-RMA בחבילת ההחזרה.

  • בכל מקרה, יש לבצע את החזרת הסחורה בהתאם להוראות הבאות:

  • (א) במקרה של ביטול עסקה בשל פגם בסחורה, או אי התאמה בין הסחורה לבין הפרטים שסיפקנו לגביה, או בשל הפרה נוספת שלנו – אנו נתאם את איסוף הסחורה ממך; או

  • (ב) במקרה של ביטול עסקה מכל סיבה שהיא מלבד הסיבות המפורטות בסעיף (א) לעיל – יש להחזיר את הסחורה לכתובת המצוינת בפורטל ההחזרות. אם אתה סבור שהסחורה נשלחה אליך פגומה או לקויה, עליך להודיע לנו בהקדם האפשרי, רצוי בכתב, למסור את השם, הכתובת ומזהה ההזמנה. בכל מקרה אחר, יש להחזיר את הסחורה כשהיא במצב חדש ולא משומש, במצב מושלם, כולל אריזות או חומרים אחרים ועם התוויות והמדבקות המצורפים אליה (אם הדבר רלוונטי), וכן עם הקופסה/המכל המקורי, כולל כל האביזרים והמסמכים.

  • הסחורה המוחזרת כפופה לבקרת איכות הדוקה המבטיחה שהסחורה המוחזרת תעמוד בדרישות שהוזכרו לעיל. אם הסחורה אינה עומדת בסטנדרטים האלו, היא תידחה, והסחורה תישלח אליך בחזרה (על חשבונך) או שתחויב עבור הירידה בערך הסחורה.

  • עם קבלת הסחורה שהוחזרה וקבלת אישור לכך שהיא הוחזרה בהתאם לדרישות הרלוונטיות, יחולו התנאים הבאים:

(א) במקרה של ביטול עסקה בשל פגם בסחורה, או אי התאמה בין הסחורה לבין הפרטים שסיפקנו לגביה, או הפרה אחרת מצידנו – אתה תקבל החזר על המחיר ששולם בפועל על הסחורה שהוחזרה וכן על עמלות אחרות (כל עלות משלוח ראשונית ששולמה על ידך בקשר להזמנה), אם הדבר רלוונטי בהתאם לתנאים אלה; או

(ב) בכל מקרה של ביטול עסקה מכל סיבה שהיא מלבד הסיבות המפורטות בסעיף (א) לעיל ־ תקבל החזר עבור המחיר ששולם בפועל על הסחורה שהוחזרה וכן על עמלות אחרות, אם הדבר רלוונטי בהתאם לתנאים אלה, אך במקרה כזה אנו עשויים לחייב אותך בדמי ביטול של 5% ממחיר הסחורה שהוחזרה או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם.

אם שילמת מסי ייבוא בנוגע להזמנה שלך (בתשלום מראש בקופה או בתשלום לרשות הרלוונטית עם קבלת ההזמנה ישירות ), אתה מאשר כי (א) עליך לבקש החזר ישירות מהרשות הרלוונטית ביעדך, (ב) אתה נושא באחריות הבלעדית לתביעת החזר על מסי ייבוא אלה מן הרשות הרלוונטית ביעדך, ו(ג) Global-e אינה יכולה לערוב לכך שתביעה כזו תצליח. אם שילמת מראש את מסי הייבוא, על-פי בקשתך בכתב, Global-e תנקוט מאמצים הולמים על מנת לסייע לך לקבל החזר על החיובים האלה, ולמטרה זו אתה נותן ל-Global-e ייפוי כוח לפעול בשמך להשגת החזר כספי מעין זה (עם זאת, ייפוי כוח זה אינו ערובה לקבלת ההחזר).

עבור כל עלות משלוח ראשונית שתשולם על ידך בנוגע להזמנה יתקבל החזר כספי. עם זאת, לא יינתן החזר כספי עבור עלויות משלוח ושחרור מהמכס שייגרמו על ידך בעת החזרת סחורה, מלבד במקרה של סחורה פגומה, שבו יינתן החזר עבור עלויות המשלוח.

הבעלות על הסחורה שהוחזרה והסיכון הכרוך במהלך לא יחולו עלינו עד שהיא תגיע פיזית לאתר ההחזרות, ולכן מומלץ להשתמש בשירות שליחים המציע מספר מעקב, ולעשות ביטוח מתאים כדי לכסות את עלות הסחורה שיצאה לדרך.

הגבלה על מדיניות ההחזרות:

על אף כל דבר המנוגד לתנאים אלה, אין כל זכות להחזיר את הסחורה הבאה: סחורה שיוצרה על פי מפרט שלך או שהיא מותאמת אישית באופן ברור; סחורה שעשויה להתקלקל או לפוג במהירות; או כל סחורה אחרת שאינה מותרת להחזרה בכפוף לחוק הרלוונטי.

רק הקונה זכאי לקבל החזר כספי על מחיר הרכישה. מי שקיבל את הסחורה במתנה לא יהיה זכאי בשום אופן לקבל החזר כספי. אם אתה מקבל מתנה ורוצה להחזיר את הסחורה, צור איתנו קשר כדי לדון באפשרויות שעומדות לרשותך.

חבות

קיימות חבויות מסוימות שאינן ניתנות להחרגה על פי החוק הנוהג. בפרט, דבר בתנאי השימוש האלה אינו מגביל את החבות שלנו (או של הקמעונאית) בגין פגיעה גופנית או מוות כתוצאה מהרשלנות שלנו או מהחבות שלנו להונאה, או להפרה של כל תנאי המשתמע מחקיקה רלוונטית לזכויות הצרכן, ואשר, על פי החוק הנוהג, לא יוגבל או יוחרג. ייתכן ששמורות לך זכויות מסוימות כצרכן, כולל זכויות משפטיות הקשורות למוצרים פגומים. שום דבר המוזכר בתנאים אלה לא ישפיע על זכויות משפטיות אלה

בכפוף לכך, בשום מקרה לא תהיה חבות כלשהי בגין הפסדים עסקיים שלך. כל חבות, אם קיימת, לא תעלה על מחיר הרכישה של הסחורה הרלוונטית ותהיה מוגבלת לחלוטין להפסדים שניתן היה לחזות. הפסדים שניתן לחזות הם כאלו שאנחנו ואתה יכולים להעלות בדעתנו בעת שאנו מקבלים את ההזמנה שלך.

Global-e והקמעונאית לא יהיו אחראים להפסד או לנזקים כלשהם שייגרמו עקב שימוש לא מורשה בכרטיס האשראי שלך בקופה, ו-Global-e והקמעונאית אינם אחראים להודיע לחברת כרטיסי האשראי או לכל רשות אכיפת חוק אחרת על מקרים כאלה.

עליך להעניק ל-Global-e ולקמעונאית הזדמנות סבירה לתקן כל דבר הנמצא באחריותם לפני שתשלם על תיקון הבעיה בעצמך.

לא ניתן להבטיח שהאתר יפעל ללא הפרעות או תקלות ו-Global-e אינה יכולה להבטיח שהתשלום יבוצע ללא הפרעה או תקלה. Global-e והקמעונאית זכאים ללא הודעה מוקדמת ובלי לשאת באחריות להשעות את האתר או את הקופה לצורך תיקון, תחזוקה, שיפור או סיבה טכנית אחרת.

במידה המרבית המותרת על פי החוק הרלוונטי, Global-e לא תישא באחריות, אם וככל שהיא אינה יכולה למלא את מחויבותיה כתוצאה מנסיבות שאינן בשליטתה הסבירה וכשאינה יכולה לנקוט צעדים מתאימים למניעת השפעות כאלה, לרבות כשלי תקשורת של צד שלישי.

זכויות הקניין הרוחני

כל גישה לקופה או שימוש בה מכל סיבה שהיא מלבד שימוש אישי, שאינו מסחרי, אסורים. כמו כן, אתה מאשר שכל שימוש אחר בחומר ובתוכן של הקופה אסור בהחלט, ואתה מסכים שלא (ומסכים שלא לסייע או להקל על צד שלישי כלשהו) להעתיק, לשכפל, להעביר, לפרסם, להציג, להפיץ, לנצל מסחרית או ליצור נגזרות של חומר ותוכן כאלה.

אלא אם כן צוין אחרת, זכויות היוצרים וזכויות קניין רוחני אחרות בתוכן הקופה נמצאות בבעלות Global-e או מעניקי הרישיונות שלנו.

ניתן להדפיס עותק אחד ולהוריד תכנים מדפי הקופה לשימוש אישי ולא מסחרי.

תנאי השימוש באתר האינטרנט

יש לקרוא את התנאים וההתניות לשימוש באתר האינטרנט ("תנאים והתניות לשימוש באתר האינטרנט") בעיון לפני השימוש באתר. תנאים והתניות אלו לשימוש באתר האינטרנט חלים על כל הביקורים והשימושים באתר, וכן על התוכן (כפי שהוגדר להלן), המידע, ההמלצות, המוצרים והשירותים המסופקים לך באתר או דרך האתר. בעצם הכניסה לאתר האינטרנט והשימוש בו, אתה מעניק את הסכמתך לתנאים ולהתניות לשימוש באתר האינטרנט במלואם, בנוסף לכל חוק או תקנה אחרים החלים על האתר ועל האינטרנט. אם אינך מסכים לתנאים ולהתניות לשימוש באתר האינטרנט, עליך לצאת מיד מהאתר.

תוכן באתר האינטרנט

כל התכנים המוצגים באתר האינטרנט, כולל, בין השאר, סמלי לוגו, סמלים, סימנים מסחריים, טקסט, גרפיקה, תמונות, תמונות נעות, קול, איורים ותוכנה ("תוכן"), נמצאים בבעלות adidas AG ("adidas"), החברות המסונפות אליה, מעניקי הרישיונות שלה או ספקי התוכן שלה. ניתן להגן על כל תוכני האתר כולל, בין השאר, העיצוב הכללי והתוכן, על ידי זכויות יוצרים, זכויות מוסריות, זכויות בסיס נתונים, סימן מסחרי וחוקים אחרים הנוגעים לזכויות קניין רוחני. למעט המותר באופן מפורש על פי הסכם זה או אחר עם adidas, לא ניתן להעתיק או להעביר מחדש חלק או רכיב מהאתר או מתוכנו באמצעים כלשהם. אתר האינטרנט, תוכנו וכל הזכויות הקשורות אליהם יישארו רכושה הבלעדי של adidas AG, של החברות המסונפות אליה או של מעניקי הרישיונות, אלא אם הוסכם אחרת באופן מפורש. כל הזכויות האלה שמורות.

זכויות יוצרים וסימנים מסחריים

זכויות היוצרים של התוכן כולו נמצאות ונותרות בבעלותה של adidas AG, של החברות המסונפות אליה או של מעניקי הרישיונות שלה כנדרש. למעט מצבים בהם מצוין אחרת במסמכים ספציפיים באתר האינטרנט, יש לך הרשאה להציג, לנגן, להדפיס ולהוריד תוכן שנמצא באתר למטרות אישיות, אינפורמטיביות ולא מסחריות בלבד. אין לשנות את החומרים ואין להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להוציא רישיון, ליצור נגזרות, להעביר או למכור תוכן כלשהו. לא ניתן לעשות שימוש חוזר בתוכן כלשהו מבלי לקבל תחילה את הסכמת adidas. למטרות תנאים אלה, השימוש בתוכן כזה בכל אתר אינטרנט אחר או בסביבת מחשב מרושתת אסור. אין להסיר כל הודעת זכויות יוצרים, סימן מסחרי או הודעות קנייניות אחרות מהתוכן הנמצא באתר האינטרנט.

במקרה שתוריד תוכנה כלשהי (לרבות, בין השאר, שומרי מסך, אפליקציות טלפונים חכמים, אייקונים, סרטונים וטפטים) מהאתר, מהתוכנה, לרבות קבצים כלשהם, תמונות המשולבות או נוצרות על ידי התוכנה, וכן נתונים המצורפים לתוכנה (ביחד, " התוכנה") מאושרת לשימוש על ידי adidas. adidasאינה מעבירה את הבעלות על התוכנה אליך. אתה הבעלים של הסביבה שעליה מוקלטת התוכנה, אך adidas מחזיקה בבעלות מלאה על התוכנה, ועל כל זכויות הקניין הרוחני הנכללים בה. אינך רשאי להפיץ מחדש, למכור, להסיר קימפול, להנדס לאחור, לפרק, או להפחית את רמת התוכנה לכזו הניתנת לקריאה אנושית.

כל הסימנים המסחריים, סימני השירות, סמלי הלוגו והשמות המסחריים המופיעים על המוצרים של קבוצת adidas, על אריזות המוצרים ו/או באתר האינטרנט, בין אם הם רשומים או לא ("סימני המסחר") נשארים קניינה הבלעדי של adidas AG, של החברות המסונפות אליה או של מעניקי הרישיונות שלה (בהתאם) והם מוגנים על ידי חוקי וחוזי סימנים מסחריים רלוונטיים. אין להשתמש, להעתיק, לשכפל, לפרסם מחדש, להעלות, לפרסם, לשדר, להפיץ או לשנות כל אחד מסימני המסחר בדרך כלשהי, כולל בפרסום הנוגע להפצת חומרים באתר, ללא הסכמה מראש ובכתב של adidas. השימוש בסימני מסחר כלשהם בכל אתר אינטרנט או סביבת מחשוב אחרים, לדוגמה, אחסון או שכפול של (חלק מ)האתר בכל אתר אינטרנט חיצוני או יצירת קישורים, היפר-טקסט, קישורים או קישורים עמוקים בין האתר לאתרי אינטרנט אחרים, אסורים ללא קבלת הסכמה מפורשת ובכתב מ-adidas.

כתב ויתור על אחריות

השימוש באתר ובתוכנו הוא ללא תשלום ומסופק "כפי שהוא" וללא כל אחריות מכל סוג שהוא. המידע באתר הוא למטרות מידע כללי בלבד ואינו מהווה ייעוץ.

adidas אינה מאשרת או מתחייבת שהמידע ו/או המתקנים הכלולים באתר הם מדויקים, מלאים או עדכניים, או שהאתר או השרת שהופך את האתר לזמין אינם מכילים וירוסים או רכיבים מזיקים אחרים. יתר על כן, adidas לא תספק תשתית או קישוריות IT ספציפיות. לפיכך, adidas אינה יכולה לאשר או לערוב לכך שהאתר יפעל ללא הפרעה או ללא תקלות. adidas אינה נושאת בכל אחריות או מאשרת דבר לגבי השימוש בתוכן אתר האינטרנט בנוגע לתקינות, דיוק, התאמה, שימושיות, דייקנות, אמינות או באופן אחר, בכל מקרה במידה המרבית המותרת על פי החוק הרלוונטי.

הגבלת אחריות

השימוש באתר האינטרנט הוא באחריותך. לא adidas, ולא אף אחד מהעובדים, נושאי המשרה, הדירקטורים או כל אחד מהנציגים שלה או כל צד אחר המעורב ביצירת, ייצור או אספקת האתר יישאו באחריות לנזק ישיר, עקיף, מיוחד, תוצאתי, או נזקים אחרים כתוצאה משימוש בתוכן או חוסר יכולת להשתמש בתוכן באתר האינטרנט, כולל נזקים הנגרמים על ידי וירוסים או על ידי מידע שגוי או חלקי באתר, או לביצועי המוצרים או הנובעים מהם או בקשר לתנאים ולהתניות לשימוש באתר האינטרנט, גם אם נמסר ל-adidas מידע בנוגע לאפשרות של נזקים כאלו.

קישורים לצדדים שלישיים

לנוחותכם וכדי לשפר את השימוש באתר האינטרנט, יתכן שנספק מדי פעם קישורים לאתרי אינטרנט שנמצאים בבעלות ובשליטת צדדים שלישיים. קישורים אלה מביאים אותך אל מחוץ לשירות adidas ומחוץ לאתר האינטרנט והם מחוץ לשליטתה של adidas. זה כולל קישורים לשותפים שעשויים להשתמש בסימני המסחר כחלק מהסכם מיתוג משותף. אתרי האינטרנט שאליהם הקישורים מפנים אותך כוללים תנאים והתניות נפרדים, כמו גם מדיניות פרטיות. adidas אינה אחראית ואינה מחויבת לתכנים ולפעילויות של אתרי האינטרנט האלה. לכן, הביקור/הכניסה לאתרי האינטרנט האלה הם באחריותך המלאה.

לתשומת לבך, אתרים אחרים אלה יכולים לשלוח קובצי cookie משלהם למשתמשים, לאסוף נתונים או לבקש מידע אישי, ולכן מומלץ לבדוק את תנאי השימוש ו/או את מדיניות הפרטיות באתרי האינטרנט האלו לפני השימוש בהם.

שימוש לרעה באתר האינטרנט

נאסר עליך להשתמש באתר האינטרנט כדי לפרסם או לשדר כל תוכן שנוצר על ידי משתמשים (כפי שהוגדר להלן) אשר מפר או עלול להפר זכויות קניין רוחני של צד שלישי או שהוא מאיים, שקרי, מטעה, מתלהם, משמיץ, חודר לפרטיות, מגונה, פורנוגרפי, פוגעני, מפלה, בלתי חוקי או שעלול להוות או לעודד התנהגות שתיחשב כעבירה פלילית, להפר את זכויותיו של צד כלשהו או שעלול להוביל באופן אחר לאחריות אזרחית או להפרת חוק כלשהו. adidas יכולה למנוע ממך להיכנס לאתר בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי, מה שיכלול מצבים שבהם adidas מאמינה שהשימוש שלך באתר מהווה הפרה של התנאים וההתניות לשימוש באתרי אינטרנט אלה ו/או של החוקים הרלוונטיים.

אסור גם להשתמש באתר האינטרנט לצורך פרסום או שידול מסחרי כלשהו.

אין להשתמש בתוכנה, רובוט, זחלן (crawler), עכביש, מגרד דפים או כל אמצעי או מכשיר אוטומטי אחר כדי (א) להיכנס, להעתיק, להשפיע או לעקוב אחר חלק כלשהו מהאתר או מתוכנו או לעקוף את המבנה או התצוגה של האתר או כל תוכנו או (ב) להפריע לתפעול האתר או לכל עסקה המתבצעת באתר או להפריע או להשפיע על השימוש של אדם מסוים באתר או לסייע לכל צד שלישי לרכוש מוצר כלשהו באתר.

אינך רשאי לנסות לקבל גישה שאינה מורשית לחלק או לתכונה מסוימים באתר או לכל מערכת הקשורה לאתר על ידי פריצה, כריית סיסמה או אמצעים לא חוקיים אחרים.

תוכן שנוצר על ידי המשתמש

כל הדעות, ההערות, התגובות, האיורים, הגרפיקה, התמונות, הקישורים, השאלות, ההצעות, המידע, הסרטונים וחומרים אחרים (כולל ההתאמה האישית שלך במוצרים מותאמים אישית) שאתה או משתמשים אחרים באתר מפרסמים באתר או משדרים באמצעות האתר ("תוכן שנוצר על ידי משתמשים") ייחשב כלא סודי ולא קנייני. בהתאם לכך, חברת adidas תקבל זכויות לא בלעדיות, ללא תמלוגים, להשתמש, להעתיק, להפיץ ולחשוף לצדדים שלישיים תוכן המיוצר על ידי משתמשים עבור כל מטרה, בכל אמצעי ובכל רחבי העולם (מתן רישיון). אתה מאשר ומסכים ש-adidas פועלת אך ורק כצינור פסיבי להפצת התוכן שנוצר על ידי משתמשים ואינה אחראית או מחויבת כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו לגבי התוכן או הדיוק של התוכן שנוצר על ידי משתמשים. adidas לא תפקח באופן רציף על תוכן שנוצר על ידי משתמשים שפורסם על ידך או מועבר בין משתמשים, וכן adidas אינה מחויבת לעשות זאת. ללא הגבלה של כלליות המידע האמור לעיל, אתה מאשר ומסכים שכל הערה, דעה, תגובה, הצעה ומידע אחר המובא או כלול בתוכן שנוצר על ידי משתמשים אינם מייצגים בהכרח את אלו של adidas. כל שימוש שלך בתוכן שנוצר על ידי משתמשים נמצא באחריותך בלבד. אתה מאשר ומתחייב כי כל תוכן שנוצר על ידי משתמשים שמתפרסם או משודר על ידך הוא מקורי עבורך ואינו מעתיק את עבודתו של צד שלישי כלשהו או מפר בכל דרך אחרת זכויות קניין רוחני של צד שלישי, זכויות פרטיות או זכויות אישיות ואינו כולל השמצות או אמירות מבזות. יתר על כן, אתה מצהיר ומתחייב כי יש לך את היכולת להעניק את הרישיון כפי שנקבע בסעיף זה. אתה מסכים לשפות את adidas ואת החברות המסונפות אליה בגין כל העלויות, ההוצאות, הנזקים, ההפסדים והחבויות שייגרמו ל-adidas או לחברות המסונפות אליה בגין תוכן שנוצר על ידי משתמשים ושפורסם או שודר על ידך או על ידי שימוש אחר שתעשה באתר.

adidas שומרת לעצמה את הזכות על פי שיקול דעתה הבלעדי לחסום או להסיר (במלואו או בחלקו) כל תוכן שנוצר על ידי משתמשים שמפורסם או מועבר על ידך ואשר adidas מאמינה שאינו תואם את התנאים וההתניות לשימוש באתר האינטרנט (כולל חומרים המפרים או עלולים להפר זכויות קניין רוחני של צד שלישי, זכויות פרטיות או זכויות אישיות), או באופן אחר אינם מקובלים על adidas.

אתה מסכים להודיע מיד ל-adidas בכתב (https://www.adidas-group.com/en/service/contact/) על כל תוכן שנוצר על ידי משתמשים (או על תוכן אחר) המפר את התנאים וההתניות לשימוש באתר האינטרנט. אתה מסכים למסור ל-adidas מידע מספק כדי לאפשר ל-adidas לחקור האם תוכן כזה שנוצר על ידי משתמשים (או תוכן אחר) מפר את התנאים וההתניות לשימוש באתר האינטרנט. adidas מסכימה לנקוט את כל האמצעים לחקירת תלונה כזו ולנקוט פעולה על פי שיקול דעתה הבלעדי של adidas. עם זאת, adidas אינה מתחייבת או מאשרת שהיא תחסום או תסיר (בשלמותו או בחלקו) תוכן שנוצר על ידי משתמשים או תוכן אחר.

רעיונות לא רצויים

p>חברת adidas מקיימת מדיניות על פיה היא אינה בוחנת או מקבלת רעיונות, המצאות, עיצובים ו/או חומרים אחרים לא רצויים הקשורים לעסק של adidas (כולל, בין השאר, הנעלה, ביגוד, מוצרי ספורט ושירותים) בין אם הם כוללים טקסטים, תמונות, צלילים, תוכנה, מידע או כל דבר אחר (ה"חומרים") שהגיעו מאנשים חיצוניים ל-adidas. לכן אין לפרסם שום חומר באתר או לשלוח אותו ל-adidas בדוא"ל או בדרך אחרת.

החוק הקובע ומחלוקות

תנאי שימוש אלו מתקיימים על פי חוקי מדינת ישראל.

אתה מסכים בזאת שכל מחלוקת הנובעת מתנאי שימוש אלה ואו מהזמנה כלשהי הנוגעת אליהם, כולל כל שאלה לגבי קיומם, תוקפם או סיומם

וכל מחלוקת הנוגעת למחויבויות שאינן חוזיות הנובעות מהם או קשורות אליהם, תופנה לדיון בבתי המשפט המוסמכים בתל אביב-יפו, ישראל

שונות

התקשורת תיעשה באופן אלקטרוני על ידי שליחת דוא"ל או פרסום אלקטרוני אחר.

Global-e מחויבת לנהל את עסקיה בהתאם לקוד ההתנהגות ולמדיניות העבדות המודרנית (זמין כאן: https://investors.global-e.com/corporate-governance/documents-charters).

אם הוראה או הוראות כלשהן של תנאים אלה יימצאו פסולות, בלתי חוקיות או בלתי ניתנות לאכיפה, הוראה זו תיאכף במלוא המידה המותרת על פי החוק הרלוונטי, והתוקף, החוקיות והאכיפה של שאר ההוראות לא יושפעו או ייפגעו.

כותרות שנעשה בהן שימוש בתנאים אלו הן למטרות מידע בלבד ואינן מחייבות.

כל אי הצלחה של אחד מהצדדים לממש או לאכוף זכות או תנאי בתנאי השימוש האלה אינו מהווה "ויתור" (כלומר, שלא ניתן לאכוף אותו מאוחר יותר). אם חלק כלשהו מתנאי השימוש האלה לא אפקטיבי או בלתי ניתן לאכיפה מכל סיבה שהיא, הוא יוחלף בתנאי המשיג ככל האפשר את אותו הדבר ושאר התנאים הללו ימשיכו להיות בתוקף. תנאים אלה עשויים להיות מועברים לצד שלישי, ללא הסכמתך, אך דבר זה לא ישפיע על הזכויות או ההתחייבויות שלך. לאדם שאינו שותף לתנאים אלה לא תהיה כל זכות לאכוף תנאי שימוש כלשהם, למעט אם צוין אחרת באופן מפורש.

Global-e והקמעונאית שומרים לעצמם את הזכות להיכנס אל, לקרוא, לשמור, ולחשוף כל מידע שהושג בקשר להזמנה, ולשימוש שלך בקופה, ככל ש-Global-e מאמינה שיש בכך צורך כדי: (א) לעמוד בכל חוק רלוונטי, תקנה, תהליך משפטי, זימון או בקשה ממשלתית, (ii) לאכוף תנאים אלה, כולל לצורכי חקירת הפרות פוטנציאליות שלהם, (iii) לזהות, למנוע, או לטפל באופן אחר בהונאה, אבטחה או בעיות טכניות, (iv) לענות לבקשותיך לתמיכה, או (V) להגן על הזכויות, הקניין או הבטיחות של Global-e, של הקמעונאית, או של הציבור.

הקופה יכולה לכלול קישורים לאתרי אינטרנט או לשירותים של צד שלישי שאינם נמצאים בבעלות Global-e או נשלטים על ידה. Global-e אינה מזוהה עם, אין לה שליטה על, ואין לה כל אחריות על התוכן, מדיניות הפרטיות, או על הנהלים של אתרי אינטרנט של צדדים שלישיים. אתה: (i) האחראי היחיד לשימוש ולקישור לאתרי אינטרנט של צדדים שלישיים ולכל תוכן שתוכל לשלוח או לפרסם באתר אינטרנט של צד שלישי; ו-(ii) משחרר באופן מפורש את Global-e מכל חבות הנובעת מהשימוש שלך באתר אינטרנט של צד שלישי. בהתאם לכך, אנו מבקשים ממך לקרוא את התנאים וההתניות ואת מדיניות הפרטיות של כל אתר אינטרנט של צד שלישי שבו תבחר לבקר.

Global-e שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התנאים האלה בכל עת על ידי פרסום השינויים בקופה או באתר. שינוי כזה ייכנס לתוקף עשרה (10) ימים לאחר פרסום התנאים המעודכנים, והשימוש בקופה לאחר פרסום שינויים אלה משמעותו כי אתה מסכים לתנאי השימוש המעודכנים. עם זאת, אף שינוי כזה לא ישפיע על הזמנות שכבר ביצעת.

תנאי שימוש אלה מהווים את ההסכם כולו בנוגע לנושא ההזמנה. החוזה בנוגע לכל הזמנה נקבע בינך לבין Global-e או לשותף תוך-קבוצתי שלנו הפועל בשם Global-e ויכול להיסגר באופן רשמי בשפה האנגלית בלבד, ללא דרישות הגשה לציבור.

לשאלות או תלונות בנוגע ל- Global-e, לתנאי השימוש ולקופה, פנה אלינו בכתובת service@Global-e.com או לכתובת המשרד פארק עופר, רח' הפסגות 9, פתח תקווה. ישראל

ט.ל.ח

פרטים ליצירת קשר עם החברות המסונפות של Global-e ניתן למצוא <<<כאן>>>