קולקציית פארל וויליאמס

(4) הגדלת התמונות הקטנת התמונות
0 תוצאות
0 תוצאות
סינון ומיון נקו הכל
מסננים פעילים
מסננים פעילים
2 ניתן להשיג ב-2 צבעים Aluminium / Light Brown / Earth Strata Aluminium / Light Brown / Earth Strata
₪ 999.90

Originals
2
2 ניתן להשיג ב-2 צבעים Aluminium / Aluminium / Bliss Aluminium / Aluminium / Bliss
₪ 999.90

Originals
2
₪ 649.90

Originals
₪ 749.90

Originals

קולקציית אדידס פארל הגיע עכשיו לישראל

פארל ווילאמס, המפיק המוזיקלי הגדול ביותר בעולם, האיש שהפיק עשרות להיטים לזמרים הכי גדולים בעולם, האיש ששר בעצמו כמה מהלהיטים הכי זכורים בשנים האחרונות, מצטרף למשפחת אדידס ומוציא יחד עם החברה ליין שלם של בגדים שנקרא על שמו. פארל וויליאמס החליט להעתיק את הכישרון שלו מעולם המוזיקה אל עולם האופנה ומעצב את קולקציית אדידס פארל עבור חברת אדידס. הליין החדש של פארל וויליאמס, מביא לחברת אדידס זווית שטרם נראתה בחברה. אדידס החליטה לתת לפארל וויליאמס יד חופשית בעיצוב ליין הבגדים החדש שלו, והתוצאה יצאה מקורית כמו המוזיקה הבלתי נשכחת שלו. קולקציית אדידס פארל, תעיף לכם את מוח לגבהים חדשים, אז רוצו לחנויות לחטוף את הבגדים של פארל לפני שיגמר.

 

שם המשחק של קולקציית אדידס פארל הוא נוחות

 

כשפארל וויליאמס החליט לעצב את קולקציית אדידס פארל, הדבר שהיה הכי חשוב לו הוא עניין הנוחות. לפארל וויליאמס הכי חשוב שהלקוחות של אדידס ירגישו בנוח כשהם לובשים את הבגדים שעיצב. לכן כל קולקציית אדידס פארל מאופיינת בבגדים רחבים ומשוחררים שנותנים למי שלובש אותם את התחושה הכי אוורירית שיכולה להיות. כל הקולקציה שפארל וויליאמס עיצב מאופיינת בכך שהיא חסרת מגדר. כלומר שגברים ונשים יכולים ללבוש את אותם הבגדים ולהרגיש בנוח.

 

קולקציית אדידס פארל פולשת גם אל עולם הנעליים של אדידס

 

דמיינתם פעם שתלבשו נעלי אדידס עם הדפס מנומר? פארל ווליאמס כן דמיין את זה, והוא עיצב כחלק מקולקציית אדידס פארל נעליים ורודות, עם שרוכים כתומים והדפס מנומר. זה נשמע לכם מטורף אבל זה באמת קיים. קולקציית אדידס פארל החליטה ללכת עד הסוף עם הטירוף ולהוציא את הנעל עם העיצוב הכי מטורף שיכול להיות. הנעל הזאת תסובב את כל המבטים ברחוב ותהפוך אתכם למסמר הערב של כל מסיבה. לאוהבי הסגנון היותר סולידי, פארל וויליאמס עיצב נעלי סניקרס עם עיצוב יותר אלגנטי ומעודן שבא בצבעים כחול, לבן ואפור. הנעליים האלה יכולים להשתלב יפה עם חליפה עסקית או אפילו מכנסי ג'ינס יומיומיים.